Forum Kuralları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Forum Kuralları

Mesaj  tutSak_07_ Bir Perş. Nis. 08, 2010 3:52 am

* Her zaman nazik, kibar ve saygılı olun : Bu forumda mesajlar merhaba diyerek başlar ve teşekkürler diyerek biter.
* Forumların forumu yardımlaşma yeridir : forumunuzun için reklam yapmak yasaktir.
* Yardımlaşmalardan herkesin faydalanması için : Özel Mesaj atarak yardım olmaz.
* Mesaj sayısını artırma amaçlı sürekli mesaj yazmak, yasaktir.
* Legal (yasal) olmayan ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suç olarak
nitelendirilen ve yasaklanan her türlü içerik Her forumunda oldugu gibi bu forumda da yasaktır.
* Cezalardan uzak durmak için : flood ,polemik veya terbiyesiz kelimeleri kullanmak kesinlikle yasak.
*Forum ortamında veya özel mesajlarınızda genel ahlak kurallarına aykırı; kişileri, ırkları, kurumları ve din veya diğer inançları küçük düşürücü kaba, hakaret içeren (küfürlü veya küfürsüz), yanlış, sıkıcı, tehdit içeren, diğer kullanıcıların kişilik haklarını ihlal edici veya TC yasalarını çiğneyen mesajlardan lütfen kaçınınız. Bu tür mesajlara yine aynı şekilde karşılık vermek de suç unsuru olup, kesinlikle yasaktır.
* Forumda genel ahlâka aykırı takma isimler kullanılamaz bu sebepten üye olurken ahlaksız isimler seçmek yasaktır. Bu tip takma isimleri seçmiş kullanıcılardan takma isimleri değiştirmeleri istenecektir. Tepki vermemesi halinde yönetim olarak belirlenen ceza verilecektir.
* Kesinlikle mesajınızı büyük harfle yazmayınız. Büyük harfle yazılmış kelime kullanmayınız.
*İmzada site reklamı yapmak forumcak.yetkinforum.org sitesi hariç herhangi bir siteden bir link vermek imzada resim kullanmak aşırı büyük fontla imzaya yazı yazmak kesinlikle yasaktır.
*Her kullanıcı tek nick kullanmak zorundadır.Farklı nickle üye olduğu tespid edilen üye forumdan uzaklaştırılacaktır.
*üyelerin göndermiş oldukları bütün konu, eklenti, resim, mp3 ve programlardan üyeler sorumludur
*Yöneticiler kurallarda değişim yapma hakkına sahiptir
* Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Yonetim
tutSak_07_
Admin

Rep gucu : 93

Kullanıcı profilini gör http://forumcak.yetkinforum.org

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics